Burmistrz Szubina ma nowego zastępcę. Został nim Wiesław Stepczyński

Informujemy, że Zarządzeniem Nr 120.13.2018 z dnia 28 marca 2018 r. Burmistrz  Szubina powołał swojego zastępcę. Od 1 kwietnia 2018 r. funkcję Zastępcy Burmistrza Szubina pełnić będzie Wiesław Stepczyński.

Pan Wiesław Stepczyński pracę w Urzędzie Miejskim w Szubinie rozpoczął 1 lutego 1995r.  Od 15 marca 2007r. pełnił obowiązki Kierownika Referatu Zarządzania Drogami w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, a w wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko objął funkcję Kierownika w/w Referatu. Z dniem 1 czerwca 2017r. awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Inwestycji i Zarządzania Budynkami Urzędu Miejskiego w Szubinie.

Nowy Zastępca Burmistrza Szubina posiada odpowiednie wykształcenie, umiejętności zawodowe oraz 23-letni staż pracy w samorządzie gminnym.

 

źródło: UM Szubin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...