700 gramów amfetaminy znaleźli policjanci u mieszkańców Janowca Wielkopolskiego

Żnińscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Mundurowi zabezpieczyli blisko 700 gramów amfetaminy, ponad 6 gramów suszu roślinnego i 2 tabletki extazy. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Jeszcze dzisiaj o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Wspólna realizacja kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Żninie oraz funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Policjanci ustalili, że 31- letni mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski może posiadać na terenie swojej posesji znaczne ilości narkotyków oraz może zajmować się ich rozprowadzaniem. Natomiast 30-latek z tej samej gminy miał pomagać w ich ukrywaniu.

Wczoraj (14.06.18) policjanci zapukali pod ustalone adresy. W toku przeprowadzonych przeszukań u 30-i 31 –latka ujawniono łącznie blisko 700 gramów amfetaminy, ponad 6 gramów suszu roślinnego i 2 tabletki extazy. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i dowiezieni do żnińskiej komendy.

Dzisiaj (15.06.18) podejrzani usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich rozprowadzanie, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Jeszcze dziś obydwaj mężczyźni zostaną doprowadzeni do prokuratury, a następnie do sądu, który zadecyduje o ich dalszym losie.

 

źródło: KPP Żnin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...