Zawodnicy karate z Inowrocławia wywalczyli medale na zawodach w Kruszwicy

W sobotę (17.06) rozegrano III Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Zawody, w których uczestniczyło 170 sportowców z 9 klubów były ostatnimi z cyklu imprez VI Kruszwickich Dni Sportu. Puchar Burmistrza i tytuł najlepszego zawodnika z Gminy Kruszwica wśród karateków wywalczyli Jakub Grzegorek i Natalia Szkudlarek. Zawody, które rozpoczęły również rywalizację w ramach VI Edycji Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego rozgrywano według przepisów World Karate Federation-formuła olimpijska a sędzią głównym zawodów była Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej Polskiej Unii Karate, sędzia międzynarodowy EKF, Pani Ewa Lewandowska.

Zarząd Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate dziękuje zawodnikom wszystkich sekcji naszego klubu oraz klubom współpracującym z regionu za aktywną postawę, udział w zajęciach i rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018. Za wsparcie naszych inicjatyw dziękujemy jednostkom samorządu w Kruszwicy, Janikowie i Inowrocławiu.

Wyniki:

ZŁOTE MEDALE

1

Filip Bartczak

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej

2

Jakub Grzegorek

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 8-9 lat

3

Jakub Grzegorek

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 10-11 lat

4

Jakub Grzegorek

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]

5

Jan Grzegorek

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej

6

Alicja Głowacka

KIHON Dziewczęta 7-8 lat

7

Franciszek Głowacki

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat

8

Franciszek Głowacki

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]

9

Hieronim Jackowski

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat

10

Jakub Januchowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-37 kg]

11

Franciszek Kaczmarek

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [+29 kg]

12

Pola Konopińska

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

13

Pola Konopińska

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat

14

KATARZYNA KOSIAK

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]

15

KATARZYNA KOSIAK

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]

16

Kinga Podhorodecka

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [+39 kg]

17

Maja Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

18

Jagoda Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]

19

SZYMON STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+37 kg]

20

BARTŁOMIEJ STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]

21

Bartosz Suszyński

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat

22

Natalia Szkudlarek

TOR PRZESZKÓD Dziewczęta 6 lat i mniej

23

Cezary Trzecki

KIHON Chłopcy 7-8 lat

24

Martyna Walichnowska

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]

25

Piotr Wasilewicz

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej

26

Hanna Wiesiołowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat

27

IKS KARATE – Inowrocław -> Jakub Grzegorek; Franciszek Kaczmarek; Krzysztof Zuchniarek;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 9 lat i mniej

28

IKS KARATE – Inowrocław -> Franciszek Głowacki; SZYMON STRAWA; BARTŁOMIEJ STRAWA;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat

SREBRNE MEDALE

1

Norbert Czepczyński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat

2

Michał Felisiak

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorzy 16-17 lat [open]

3

Gabriela Graczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]

4

Jan Grzegorek

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej

5

Hubert Głowacki

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]

6

Wiktor Głuszak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat

7

Hieronim Jackowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [+29 kg]

8

MikoŁaj JaŃczak

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej

9

Julia Kacprowicz

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]

10

Jagoda Kowalczyk

KIHON Dziewczęta 7-8 lat

11

Kacper Lisiecki

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]

12

Kacper Lisiecki

KUMITE INDYWIDUALNE Kadeci 14-15 lat [open]

13

Robert Pomaski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]

14

Sylwia Rybarczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]

15

Martyna Skowron

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat

16

Maja Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej

17

Maja Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat

18

Maja Skrzypczak

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]

19

Jagoda Skrzypczak

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat i mniej

20

SZYMON STRAWA

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Chłopcy 10-11 lat

21

Natalia Szkudlarek

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat

22

Cezary Trzecki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat

23

Cezary Trzecki

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat

24

Zofia Walenciak

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

25

Tymoteusz Winiarczyk

KIHON Chłopcy 7-8 lat

26

Mikołaj Wojewoda

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]

27

Krzysztof Zuchniarek

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat

28

Krzysztof Zuchniarek

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat

29

IKS KARATE – Inowrocław -> Zuzanna Gorzkiewicz; Joanna Lasota; Anna Urbańska;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat

30

IKS KARATE – Inowrocław -> Hieronim Jackowski; Patryk Olszewski; Kacper Sandecki;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat

BRĄZOWE MEDALE

1

Filip Bartczak

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]

2

Bartłomiej Czubachowski

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-29 kg]

3

Tomasz Domeradzki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej

4

Tomasz Domeradzki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 7 lat i mniej

5

Michał Giszter

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat

6

Michał Giszter

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [+37 kg]

7

Krystian Goliwąs

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej

8

Zuzanna Gorzkiewicz

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-39 kg]

9

Gabriela Graczyk

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

10

Agata Grecman

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat

11

Agata Grecman

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]

12

Filip GŁowacki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat

13

Hubert Głowacki

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat

14

Hubert Głowacki

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat i mniej

15

Hieronim Jackowski

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat

16

Iza Jakubowska

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [+26 kg]

17

MikoŁaj JaŃczak

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [open]

18

Julia Kacprowicz

KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [open]

19

Mateusz Kaczmarek

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 6 lat i mniej

20

Mateusz Kaczmarek

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat

21

Pola Konopińska

TOR PRZESZKÓD Dziewczęta 6 lat i mniej

22

Pola Konopińska

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [open]

23

Jagoda Kowalczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-26 kg]

24

Wiktoria Kozłowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 8-9 lat

25

Marcelina Krawczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

26

Joanna Lasota

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodziczki 12-13 lat

27

Joanna Lasota

KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [+39 kg]

28

Mikołaj Marczyński

KIHON Chłopcy 7-8 lat

29

Kinga Podhorodecka

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+33 kg]

30

Sylwia Rybarczyk

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]

31

Kacper Sandecki

KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat

32

Natalia Sender

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Juniorki 16-17 lat

33

Natalia Sender

KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [open]

34

Jakub Sitko

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+37 kg]

35

Jagoda Skrzypczak

FANTOM INDYWIDUALNE Dziewczęta 6-7 lat

36

Marcelina Stępień

KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

37

BARTŁOMIEJ STRAWA

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodzicy 12-13 lat

38

BARTŁOMIEJ STRAWA

KUMITE INDYWIDUALNE Kadeci 14-15 lat [open]

39

Bartosz Suszyński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat i mniej

40

Natalia Szkudlarek

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat i mniej

41

FILIP TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-37 kg]

42

FILIP TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-37 kg]

43

GABRIELA TARASIENKO

KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-26 kg]

44

Anna Urbańska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej

45

Anna Urbańska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat

46

Zofia Walenciak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 7 lat i mniej

47

Zofia Walenciak

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Dziewczęta 10-11 lat

48

Martyna Walichnowska

KATA INDYWIDUALNE [7kyu i wyższe] Młodziczki 12-13 lat

49

Tymoteusz Winiarczyk

TOR PRZESZKÓD Chłopcy 7 lat

50

Tymoteusz Winiarczyk

FANTOM INDYWIDUALNE Chłopcy 6-7 lat

51

Szymon Zakaszewski

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat

52

Wiktor Zakaszewski

KIHON Chłopcy 6 lat i mniej

53

Paweł Zieliński

KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8-9 lat

54

IKS KARATE – Inowrocław -> Maria Krasucka; Iza Jakubowska; Aleksandra Woźniak;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat

55

IKS KARATE – Inowrocław -> Kinga Podhorodecka; Maja Skrzypczak; Zofia Walenciak;

KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-12 lat

56

IKS KARATE – Inowrocław -> Filip Bartczak; Tomasz Domeradzki; Filip GŁowacki;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 9 lat i mniej

57

IKS KARATE – Inowrocław -> Michał Giszter; Franciszek Kaczmarek; Jarosław Matyjasik;

KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-12 lat

Materiał nadesłany

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...