W Szubińskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród konkursowych na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”

12 grudnia o godzinie 17:00 w Galerii Plama’s Szubińskiego Domu Kultury odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród konkursowych na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Na konkurs zgłoszonych zostało 178 prac z placówek oświatowych Gminy Szubin, które oceniała komisja w składzie: Alina Gordon – Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury, Kamila Czechowska – Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna w Szubinie i Paweł Pietroń – Instruktor Szubińskiego Domu Kultury. Na szczególne uznanie zasłużyły 23 prace, którym przyznano nagrody i wyróżnienia.

Poniżej prezentujemy listę laureatów konkursu.
W grupie wiekowej do 5 lat:

Nadia Romanowska – I miejsce (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Szubinie)
Maja Wilandt – II miejsce (Przedszkole Publiczne „IGUŚ” w Chomętowie)
Daria Szczepaniak – III miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)

Wyróżnienia:
Marcel Nowik (Przedszkole Niepubliczne „Smerfuś II” w Rynarzewie), Marysia Katafiasz (Przedszkole Publiczne „IGUŚ” w Chomętowie), Antosia Piekarska (Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szubinie)

W grupie wiekowej od 6 do 10 lat:

Paula Leszczyńska – I miejsce (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie)
Anna Kulig – II miejsce (Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie)
Jakub Mikulski – III miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)

Wyróżnienia:

Maria Cichońska (Szkoła Podstawowa w Królikowie), Miłosz Balcerzak (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Zuzanna Budziak (Szkoła Podstawowa w Królikowie)

W grupie wiekowej od 11 do 15 lat:

Zuzanna Kubiak – I miejsce (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie)
Jakub Rychlewski – II miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)
Weronika Bączek – III miejsce (Stary Jarużyn)

Wyróżnienia:

Kacper Waliszewski (Szkoła Podstawowa w Królikowie), Kacper Habera (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Przemek Boruch (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Wiktor Makarewicz (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Mikołaj Baczyński (Szkoła Podstawowa w Rynarzewie)

W grupie wiekowej powyżej 16 lat:

Gabriela Siuchnińska – I miejsce (I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie)
Dominika Tokarczyk – I miejsce (I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie)
Julia Kubiak – I miejsce

źródło: Paweł Pietroń/ SZDK

fot. kółko fotograficzne SZDK

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...