Mistrzostwa Gminy Szubin w Koszykówce Dziewcząt. „Dwójka” najlepsza

Wszystkie gimnazja wzięły udział w Mistrzostwach Gminy Szubin w Koszykówce Dziewcząt. Bezapelacyjnie najlepsza okazała się drużyna z Gimnazjum nr 2 w Szubinie, która wygrała wszystkie spotkania zdecydowaną różnicą punktów.

Wyniki meczów:

Gimnazjum nr 1 Szubin – Gimnazjum nr 2 Szubin 18:38 (2:16, 8:8, 2:8,6:6)

Punkty dla Gimnazjum nr 1 zdobyły: Antonina Bembnista – 8, Karolina Bejma – 8 i Julia Waligóra – 2.

Punkty dla Gimnazjum nr 2 zdobyły: Wiktoria Siębor – 2, Julia Bogusławska – 12, Weronika Bogusławska – 14 i Jagoda Koguciuk – 10.

 

Gimnazjum Rynarzewo – Gimnazjum Kowalewo 13:9 (2:3, 2:2, 8:2, 1:2)

Punkty dla Gimnazjum Rynarzewo zdobyły: Paulina Skoniecka – 4, Arnika Sierży – 7 i Malwina Wyrostek – 2.

Punkty dla Gimnazjum Kowalewo zdobyły: Weronika Wajgelt – 1, Paulina Głowska – 6 i Kinga Lisiecka – 2.

 

Gimnazjum nr 2 Szubin – Gimnazjum Rynarzewo 72:14 (24:4, 20:4, 14:0, 14:6)

Punkty dla Gimnazjum nr 2 zdobyły: Klaudia Czechowska – 2, Julia Baczyńska – 2, Wiktoria Siębor – 8, Julia Bogusławska – 10, Weronika Bogusławska – 38 i Jagoda Koguciuk – 12.

Punkty dla Gimnazjum Rynazrewo zdobyły: Paulina Skoniecka – 2, Arnika Sierży – 6, Wiktoria Wiśniewska – 2 i Patrycja Twardowska – 4.

 

Gimnazjum nr 1 Szubin – Gimnazjum Kowalewo 37:5 (8:2, 9:2, 6:1, 14:0)

Punkty dla Gimnazjum nr 1 zdobyły: Zofia Bembnista – 7, Antonina Bembnista – 12, Karolina Bejma – 10 i Julia Waligóra 8.

Punkty dla Gimnazjum Kowalewo zdobyły: Paulina Głowska – 2, Oliwia Tworek – 1 i Iza Ryśkiewicz – 2.

 

Gimnazjum nr 2 Szubin – Gimnazjum Kowalewo 78:4 (12:2,23:0,25:2,16:0)

Punkty dla Gimnazjum nr 2 zdobyły: Wiktoria Siębor – 2, Julia Bogusławska – 14. Weronika Bogusławska – 42 (1×3) i Jagoda Koguciuk – 20.

Punkty dla Gimnazjum Kowalewo zdobyły: Oliwia Tworek – 2 i Iza Ryśkiewicz – 2.

 

Gimnazjum nr 1 Szubin – Gimnazjum Rynarzewo 54:12 (8:2, 16:4, 14:2, 16:4)

Punkty dla Gimnazjum nr 1 zdobyły: Zofia Bembnista – 6, Antonina Bembnista – 22, Julia Załoga – 6, Karolina Bejma – 12 i Julia Waligóra – 8.

Punkty dla Gimnazjum Rynarzewo zdobyły: Paulina Skoniecka – 2 i Arnika Sierży – 10.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum nr 2 Szubin

2. Gimnazjum nr 1 Szubin

3. Gimnazjum Rynarzewo

4. Gimnazjum Kowalewo

 

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/Szubi%C5%84ski-sport-979661838787088/photos/?tab=album&album_id=1330898413663427

źródło: UM Szubin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...