Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego w Cotoniu

43 – leni mieszkaniec powiatu poznańskiego poniósł śmierć po tym jak jego osobowy fiat czołowo zderzył się z dostawczo-osobowym fiatem doblo. Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę (10.11.19) około godz. 17.45 w miejscowości Cotoń w powiecie żnińskim. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że na odcinku drogi ekspresowej S-5, czasowo oddanym do użytku w ramach zmiany organizacji ruchu, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki Fiat, Honda oraz Renault.

W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że na skutek czołowego zdarzenia się pojazdów, śmierć w wyniku poniesionych obrażeń poniósł 43- letni kierowca fiata punto, mieszkaniec powiatu poznańskiego. 

Śledczy na miejscu wypadku zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych oraz przesłuchali świadków. Ten materiał dowodowy zostanie poddany analizie w prowadzonym pod nadzorem prokuratora śledztwie i na tej podstawie policjanci wyjaśnią, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(KPP Żnin)

Komentarze
Ładowanie...