Od soboty trwają poszukiwania Krzysztofa Podlewskiego, mieszkańca gminy Żnin.

Aktualizacja z 11.09.2017, godz. 14.40

Zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa Podlewskiego. Policjanci dziś około godziny 14.00 znaleźli zwłoki mężczyzny. 30-latek powiesił się na jednym z drzew w lesie w okolicy Gorzewa.

—————————–

Policjanci z Wągrowca, Żnina i Gniezna w weekend byli zaangażowani w poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Żnin, Krzysztofa Podlewskiego. Od poniedziałku akcja prowadzona jest na mniejszą skalę. Mężczyzna mógł podjąć decyzję o odebraniu sobie życia.

Od soboty trwają poszukiwania Krzysztofa Podlewskiego. 30-latek nosił się prawdopodobnie z zamiarem samobójstwa. Wysłał nawet swojej dziewczynie zdjęcie przygotowanej przez siebie w lesie szubienicy.

Policjanci skupili się na poszukiwaniach głównie na terenie okolic Mieściska, lasów w Zakrzewie. Przedwczoraj w kierunku tej drugiej miejscowości 30-latek jechał na skuterze. Około godziny 14.15 wyjechał z miejscowości Gorzewo. Był ubrany na czarno, miał czerwony kask.

W sobotę i niedzielę w poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze z Wągrowca, Żnina i Gniezna oraz strażacy. Ponadto wezwano policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Niestety nadal nie znaleziono poszukiwanego.

Akcja poszukiwawcza nadal jest prowadzona, ale przy mniejszej ilości policjantów. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje o zaginionym proszony jest o pilny kontakt z policją osobiście lub dzwoniąc pod numer tel. 997.

Komentarze
Ładowanie...