Żniński Dom Kultury zaprasza na „Włoskie Lato” w Żninie

Koncert pt. „Włoskie Lato” w wykonaniu Bianki Urbanowskiej w duecie z Luigi Pagano i jego zespołem.

Artyści z akustycznym trio zagrają największe hity muzyki włoskiej oraz własne kompozycje. Luigi, jak na prawdziwego neapolitańczyka przystało, w swoich piosenkach w magiczny sposób przenosi słuchaczy na południe Włoch. Wpadnijcie poznać prawdziwy śródziemnomorski klimat.

Luigi Pagano to wspaniały wokalista i gitarzysta. Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie na największych scenach. Miłość sprowadziła go do Polski, dzięki temu Luigi sprowadził do Polski swoją muzykę.

Bianka Urbanowska– wokalistka pochodząca ze Żnina, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie śpiewu solowego Pani Małgorzaty Ratajczak, absolwentka Akademii Bydgoskiej na kierunku Wychowanie Muzyczne. Artystka współpracuje i koncertuje z muzykami z całej Polski. Współpracowała m. in. z Bogdanem Hołownią, Adamem Sztabą, Piotrem Proniukiem, Mateuszem Kurkiem, Stanem Breckenridge, Andrea Lattari, Sergio Bettas.

Założycielka i lider zespołu B4BAND, z którym wydała autorską płytę pt. ”Najpiękniejszy czas”. Przygodę z włoską muzyką rozpoczęła 2 lata temu z wokalistą Andrea Lattari. Obecnie współpracuje z włoskim wokalistą Roberto Zucaro oraz Luigi Pagano.

Koncertowi towarzyszył będzie pokaz mody włoskiej.

Koncert odbędzie się w sobotę 14 lipca 2018 r. o godz. 18.00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Żninie. Wstęp wolny!

źródło: ŻDK

Komentarze
Ładowanie...