Na wągrowieckim Rynku zabłyśnie świąteczna iluminacja

Wyobrażacie sobie święta bez choinki? My też nie, dlatego na naszym wągrowieckim Rynku tradycyjnie już stanie wysoka choinka. Obok niej znajdą się inne świąteczne dekoracje, które chcemy razem z wągrowczanami rozświetlić kolorowymi lampkami.

Doskonałą okazją do zainaugurowania najpiękniejszych dni w roku – świąt Bożego Narodzenia – będą z pewnością mikołajki. Tradycyjnie tego dnia chcemy spotkać się z mieszkańcami Wągrowca – zwłaszcza tymi najmłodszymi – dla których przygotowaliśmy kilka atrakcji.

Inaugurację świątecznej iluminacji rozpoczniemy 6 grudnia o godz. 18:00. Oprócz choinki, na Rynku pojawi się specjalna bombka z tunelem. Ubiegłoroczna dekoracja podbiła serca wągrowczan mamy więc nadzieję, że podobnie będzie i z tą. To oczywiście nie jedyna atrakcja, która ozdobi nasz Rynek, gdyż pojawią się na niej trzy większe konstrukcje, przy których będzie można zrobić sobie pamiątkowe świąteczne zdjęcia. Jakie to będą atrakcje? Przyjdźcie sprawdzić!

Nie wyobrażamy sobie również naszego spotkania bez śpiewu i muzyki. Zadbają o to młodzi wykonawcy z zespołu No Name, którzy wprowadzą nas w bożonarodzeniowy klimat, a także prowadząca imprezę Alicja Tylkowska, którą znacie m.in. z audycji radiowych na antenie Waszego Radia FM.

Ponadto podczas spotkania na Rynku odwiedzą nas specjalni goście. Będzie wśród nich św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami, którzy będą obdarowywać dzieci słodyczami.

Czekamy na Państwa w czwartek, 6 grudnia, o godz. 18:00 na wągrowieckim Rynku!

źródło: UM Wągrowiec

Komentarze
Ładowanie...