Powiat nakielski: Trwają poszukiwania zaginionych braci. Chłopcy mają 12 i 14 lat

Nakielscy policjanci poszukują małoletnich braci, których zaginięcie zgłoszono dziś rano. Osoby, które mają wiedzą na temat miejsca przebywania małoletnich proszone są o kontakt.

W związku z zawiadomieniem o zaginięciu małoletnich braci Radosława i Rafała Czechowskich, nakielscy policjanci prowadzą poszukiwania i zwracają się o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych.


Radosław Czechowski – lat. 12. Ostatnio widziany wczoraj (13.02.21) po południu w  Trzeciewnicy gm. Nakło. Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 145cm, oczy niebieskie, włosy krótkie blond, charakterystyczna wysypka w okolicach ust. Prawdopodobnie ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluza z kapturem, czapka i kurtka zimowa koloru ciemnego, buty zimowe ciemne. Może mieć przy sobie plecak koloru czarno-bordowego.


Rafał Czechowski – lat. 14. Ostatnio widziany wczoraj (13.02.21) po południu w Trzeciewnicy gm. Nakło. Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 175 cm, włosy czarne, kręcone, włosy dłuższe. Prawdopodobnie ubrany w ciemne spodnie, bluzę z kapturem, ciemna zimowa kurtka i zimowe buty. Prawdopodobnie ma przy sobie torbę materiałową oraz plecak.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...