Do piątku trwa nabór wniosków w programie „Wieś na weekend”

Turnieje, pikniki i spotkania na świeżym powietrzu – do piątku (23 kwietnia) można składać wnioski o dofinansowanie organizacji plenerowych imprez realizowanych przez lokalne stowarzyszenia i instytucje w naszym regionie. Do rozdysponowania jest 100 tysięcy złotych.

– Systematycznie wspieramy organizację imprez, które integrują społeczność lokalną oraz świetnie promują małe ojczyzny. Wielka w tym zasługa organizujących te wydarzenia lokalnych stowarzyszeń i fundacji – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Celem konkursu ogłoszonego  przez działający w Urzędzie Marszałkowskim Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) jest aktywizacja lokalnych instytucji i stowarzyszeń do partnerstwa przy organizacji plenerowych, weekendowych imprez na wsiach w całym regionie. Wnioskodawcami mogą być organizacje i instytucje posiadające osobowość prawną, zarejestrowane w bazie partnerów KSOW. Zaplanowane wydarzenia powinny odbyć się pomiędzy 12 czerwca a 10 października. 

Instytucje i organizacje, które nie mają statusu partnera KSOW, a chcą przystąpić do konkursu, prosimy o zarejestrowanie się poprzez zakładkę na portalu www.ksow.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 62 15 897 lub za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected].

Wnioski należy złożyć do piątku (23 kwietnia) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Departament Rolnictwa i Geodezji, Sekretariat Regionalny KSOW

plac Teatralny 2, 87-100 Toruń,

z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wieś na weekend’2021″

Dokumentacja konkursowa:

·         Regulamin konkursu

·         Formularz wniosku

·         Kosztorys

·         Umowa

W puli konkursu zarezerwowano 100 tysięcy złotych, maksymalny poziom dofinansowania jednego projektu wynosi 4 tysiące złotych. Projekt realizowany jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji na stronie www.kujawsko-pomorskie.ksow.pl. 

(Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego)

Komentarze
Ładowanie...