Śmiertelny wypadek motocyklisty. Nie żyje 21-letni mężczyzna

Policjanci z Kcyni, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (30.07) w miejscowości Józefkowo. W wyniku doznanych obrażeń śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec gminy Nakło.

W piątek o godzinie 21.15 dyżurny policji w Szubinie został powiadomiony o wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Józefkowo. Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierujący motocyklami yamaha i suzuki, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, stracili panowanie nad pojazdami, a następnie zjechali z drogi wywracając motocykle. Kierujący motocyklem suzuki, 21-letni mieszkaniec gminy Nakło, doznał śmiertelnych obrażeń. Drugi z nich, 20-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci z Kcyni pod nadzorem prokuratora.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że kierujący motocyklami nie posiadali uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...