Wypadek w Modliszewu. Mieszkaniec powiatu żnińskiego w ciężkim stanie

W piątek (10.03) rano doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 5 w Modliszewku. W jego wyniku do szpitala trafił mieszkaniec powiatu żnińskiego. Jego stan lekarze oceniają na ciężki.

Do wypadku doszło około godziny 5.20. Jak informuje gnieźnieńska policja przyczyną wypadku było niezachowanie uwagi podczas wyprzedzania. Nieznany jeszcze kierowca samochodu ciężarowego wykonywał ten manewr na podwójnych liniach ciągłych. Kierujący Audi A4 33-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, by nie doprowadzić do czołowego zderzenia, zjechał na prawe pobocze. Następnie jego auto zostało zarzucone i przejechało na lewą stronę jezdni. Wtedy doszło do zderzenia z samochodem marki Iveco Daily.

Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami ciała został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierowca iveco był trzeźwy, kierującemu audi z uwagi na odniesione obrażenia pobrano krew do badań. – informuje Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

 

Komentarze
Ładowanie...