Przemysław Tulibacki już oficjalnie szefem mogileńskiej komendy Policji

W poniedziałek (13.03) pełniący obowiązki komendanta nadkom. Przemysław Tulibacki odebrał rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie.

Ceremonia powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Bydgoszczy insp. Pawłowi Spychale.

Po odczytaniu rozkazu personalnego nowo powołany komendant odebrał od zgromadzonych na sali gratulacje oraz życzenia kolejnych awansów i spełnienia osobistych i zawodowych planów.

Nadkomisarz Przemysław Tulibacki służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku. Po wstąpieniu do służby zajmował różne stanowiska służbowe w pionie kryminalnym i prewencji Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Od blisko 10 lat związany był z Pakością, gdzie pełnił funkcję kierownika, a po reorganizacji jednostki Komendanta Posterunku Policji. W związku z wakatem na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy 10 października 2016 roku delegował go z urzędu do czasowego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Mogilnie na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Następnie 2 stycznia 2017 roku powierzono mu pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie, a trzy miesiące później oficjalnie powołano na to stanowisko.

To był kolejny ważny dzień na kartach historii lokalnej Policji. Serdecznie gratulujemy nowo powołanemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Mogilnie. Życzymy zadowolenia i satysfakcji z pełnionej służby oraz dobrej współpracy z lokalnymi samorządami, instytucjami oraz społeczeństwem.

 

KPP Mogilno

 

Komentarze
Ładowanie...