Wypadek w Grzecznej Pannie. 4 osoby w szpitalu

Cztery osoby trafiły do szpitali po wypadku, do jakiego doszło dzisiaj rano na drodze W246 w gminie Szubin. Przyczyną zdarzenia prawdopodobnie był niewłaściwie wykonany manewr wyprzedzania przez jednego z kierowców.

Zgłoszenie o wypadku drogowym pomiędzy miejscowościami Grzeczna Panna, a Szubin Wieś, dyżurny policji otrzymał dzisiaj (14.03.22) około godziny 7.10. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali mundurowi referatu ruchu drogowego i kryminalni.


Wstępnie wiadomo, że kierowca fiata punto, 31-letni mieszkaniec Kcyni, prawdopodobnie podczas wyprzedzania zajechał drogę kierującej seatem, następnie stracił panowanie nad autem i fiat wjechał do rowu, gdzie „dachował”. Prowadząca seata, 33-latka, aby uniknąć zderzenia z fiatem, zjechała na pobocze, gdzie straciła panowanie nad pojazdem, który powrócił na pas ruchu i uderzył w forda transita.  
Na skutek zdarzenia, z obrażeniami ciała, do szpitali odwieziono kierującego fiatem, kierującą seatem i 2-letnie dziecko, będące pasażerem seata. Najpoważniejszych obrażeń doznał kierowca forda. Z miejsca zdarzenia 50-latka zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.


W sprawie wypadku postępowanie prowadzą policjanci z komisariatu w Szubinie, nadzorowani przez miejscową prokuraturę.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...