Okradł sklep w Rogowie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji złodzieja (foto, wideo)

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami.

Janowieccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w kwocie 7 400 zł. Zdarzenie miało miejsce w dniu 16 lutego 2022 r. około godz. 16.50 w sklepie przy ul. Plac Powstańców Wlkp. w Rogowie. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł kosmetyczkę, w której znajdowała się gotówka. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Był to mężczyzna w wieku 28-32 lata, wzrost ok. 176 cm, średniej budowy ciała, ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego, czerwony pikowany bezrękawnik, na głowie miał czapkę baseballową koloru czarnego. Mógł poruszać się samochodem marki Fiat Punto II w kolorze butelkowej zieleni. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji w Janowcu Wielkopolskim na ul. Szkolnej 4 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 7526 510, a także całodobowo pod nr tel. 47 7526 200 lub 112 powołując się na znak sprawy l.dz. 201/22/MP, RSD – 25/22.

(KPP Żnin)

Komentarze
Ładowanie...