Poważny wypadek na drodze krajowej nr 5

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (20.07) krótko po godzinie 12.00 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Kowalewo. Na skutek zderzenia auta osobowego z lawetą, dwie osoby, w tym jedna śmigłowcem LPR z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali w Bydgoszczy. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Szubinie.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Kowalewo, wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu dzisiaj (20.07) o godzinie 12.07. Na miejscu wypadku pracowali szubińscy kryminalni oraz policjanci z nakielskiego referatu ruchu – drogowego.

Jak wstępnie wiadomo, kierująca pojazdem opel corsa, 29-letnia mieszkanka powiatu ryckiego, z nieustalonych dotąd przyczyn, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem LT z lawetą.
Śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego, z poważnymi obrażeniami ciała, do szpitala został przetransportowany 36-letni pasażer opla. Do szpitala trafiła także kobieta, która kierowała autem osobowym. Obrażeń nie doznał kierowca volkswagena.

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z komisariatu w Szubinie.

 

źródło: KPP Nakło nad Notecią

Komentarze
Ładowanie...