Wkrótce „Bajkowy piknik rodzinny w Szubinie. Gwiazdą Majka Jeżowska

W następną niedzielę (13 sierpnia) w Szubinie odbędzie się „Bajkowy piknik rodzinny”. Impreza organizowane jest w ramach miesiąca trzeźwości. Gwiazdą wieczoru będzie Majka Jeżowska.

Program „Bajkowego Pikniku rodzinnego” jest bardzo bogaty. Wśród głównych atrakcji takich jak: animacje dla dzieci, quiz wiedzy o Szubinie czy wspólnym puszczaniu baniek, na mieszkańców czekają też inne, poboczne akcenty. Dla dzieci przewidziano m.in. darmowy plac z dmuchańcami, malowanie twarzy i wspólne gotowanie na wielkiej patelni. Z kolei lubiący się nieco poruszać będą mogli skorzystać z oferty zumby z Pawłem Milhausenem. Na scenie również będzie się sporo działo. Poza rodzimym Algaro o godzinie 18.00 wystąpi Cover Band Momenty. Kulminacyjnym punktem „Bajkowego pikniku rodzinnego” będzie koncert Majki Jeżowskiej, piosenkarki na utworach której wychowało się wiele pokoleń. Z pewnością nie zabraknie największych hitów artystki, takich jak „A ja wolę swoją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Marzenia się spełniają czy „Od rana mam dobry humor”.

Festyn odbędzie się na targowisku miejskim w niedzielę, 13 sierpnia. Początek o godzinie 15.00.

 

Biografia:

Majka Jeżowska – piosenkarka, kompozytorka i reżyser. W Akademii Muzycznej w Katowicach ukończyła Wydział Muzyki Rozrywkowej. Naukę pobierała pod kierunkiem Krystyny Prońko. Po sukcesie na Festiwalu w Opolu w 1979 roku wydała swoją debiutancką płytę pod tytułem „Jadę w świat”. Na krążku ukazały się m.in. takie utwory jak „Od rana mam dobry humor” czy „Najpiękniejsza w klasie”. W 1984 roku zaczęła się jej przygoda z piosenką dla dzieci. Jako pierwszą wydała „A ja wolę swoją mamę”. Do napisanego przez Agnieszkę Osiecką tekstu skomponowała muzykę. Od tego momentu Polska oszalała na punkcie Majki Jeżowskiej, a ta fascynacja trwa do dziś. W 2015 roku wokalistka wydała płytę z odświeżonymi, pod względem aranżacji, swoimi największymi przebojami.

Komentarze
Ładowanie...