Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie będzie edukował seniorów i przestrzegał przed kupnem produktów na tak zwanych prezentacjach

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie będzie edukował seniorów i przestrzegał przed kupnem produktów na tak zwanych prezentacjach. Działanie to przeprowadzone zostanie we współpracy ze Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin, z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów. W związku z tym 7 września o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie pod nazwą „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania do zakupu towaru w sprzedaży bezpośredniej stosowane na pokazach i prelekcjach. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami. Spotkanie informacyjne dla seniorów odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szubinie. Uczestniczyć mogą w nim mieszkańcy Szubina powyżej 60 roku życia.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...