Kcynia. Z narkotykami wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

Policjanci z kcyńskiego komisariatu kontrolując renault znaleźli przy kierowcy narkotyki. 41-latek już usłyszał zarzuty. Niewykluczone, że posiadanie zabronionych środków, to nie jedyne co miał na sumieniu zatrzymany.  

Policjanci z kcyńskiej „patrolówki” sprawdzając wczoraj (28.02.21) miasto, na jednej z ulic, skontrolowali renault espace, które prowadził 41-latek.
Kierowca był mocno zdenerwowany. Podejrzewając, że mężczyzna może posiadać zabronione substancje, mundurowi dokładnie sprawdzili jego odzież. Decyzja okazała się słuszna. W kieszeni kurtki mundurowi znaleźli woreczek z białym proszkiem.


41-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu. W jednostce zabezpieczone substancje sprawdzono narkotesterem, który wykazał, że w woreczku była amfetamina. Jeszcze tego samego dnia podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie substancji psychotropowych.

Od mieszkańca Kcyni pobrano też krew do badań na zawartość środków odurzających. Jeśli badania te wykażą, że zatrzymany prowadząc auto był pod wpływem narkotyków, straci prawo jazdy i usłyszy dodatkowe zarzuty.
Materiał dowodowy zebrany w sprawie przez śledczych oceni sąd.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...