Wylatowo. Potrącenie 14-latka

Mogileńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło wczoraj (29.03.2021) w miejscowości Wylatowo. 23-letnia kierująca pojazdem Peugeot 207 podczas wymijania z innym pojazdem potrąciła idącego drogą 14-letniego chłopaka. Nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj (29.03.2021) około godziny 18:40 na drodze powiatowej w miejscowości Wylatowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot 206 w trakcie manewru wymijania innego pojazdu nie zachowała należytej ostrożności i zahaczyła prawym lusterkiem bocznym idącego przy krawędzi jezdni 14-letniego chłopaka.

Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która przewiozła poszkodowanego do szpitala. Policjanci za spowodowanie wypadku zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Aktualnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi mogileńska policja pod nadzorem prokuratury.

(KPP Mogilno)

Komentarze
Ładowanie...