Już jutro radiowa „Jedynka” będzie nadawała ze Żnina

Słuchacze z całej Polski będą mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji ze Żnina na antenie 1 Programu Polskiego Radia. Miasto zostanie zaprezentowane w ramach audycji „Jedyne takie miejsce”.

Dziennikarze radiowej „Jedynki” odwiedzą w sobotę Żnin. Słuchacze stacji z całej Polski w godzinach porannych dowiedzą się kilku ważnych i zarazem ciekawych informacji o mieście. Co dokładnie usłyszą słuchacze 1 Programu Polskiego Radia? Głównie informacje, które przedstawią Żnin jako „Jedyne takie miejsce”.

O audycji:

Audycja, która pokazuje jak piękna jest Polska. Autorzy: Roman Czejarek, Monika Tarka i Robert Kilen odwiedzają co tydzień miejsca jeszcze nie odkryte, bądź te, które nie wiadomo czemu zostały zapomniane.

W programie nie brakuje wędrówek ciekawymi szlakami turystycznymi, rozmów z ludźmi, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i miłością do miejsca w którym żyją. Warto włączyć Jedynkę w sobotę o 9 rano, żeby przekonać się jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak bogatą mamy historię i  jak wiele można „zobaczyć”, słuchając radia.

(źródło: Polskie Radio)

Komentarze
Ładowanie...