Finalista z barcińskiej Jedynki

Uczeń Bartosz Dypolt ze Szkoły Podstawowej nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie zdobył tytuł Finalisty konkursu przedmiotowego z geografii zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Barbara Mróz-Lampka, nauczyciel wspomagający i motywujący ósmoklasistę w nauce geografii, powiedziała: Bartek to uczeń bardzo ambitny, dążący do wyznaczonego przez siebie celu. Wykazał się olbrzymim zaangażowaniem już od etapu szkolnego, który odbył się w listopadzie 2020 roku. Nie osiadł na laurach tylko dalej intensywnie ćwiczył, pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności, co dało efekty na etapie rejonowym w grudniu zeszłego roku. W marcu tego roku stanął do rywalizacji z grupą najlepszych geografów w województwie. Dzięki swojej ambicji i systematycznej pracy uzyskał tytuł FINALISTY z bardzo wysokim wynikiem.

Bartosz Dypolt posiada różnorodne zainteresowania, dlatego w siódmej i ósmej klasie nauki w szkole podstawowej wziął udział w kilku konkursach przedmiotowych z nauk przyrodniczych i matematycznych. Sukces odniósł w geografii, którą pasjonuje się od najmłodszych lat. Na lekcjach jest przygotowany, aktywny i zorientowany w treściach dotyczących przestrzeni geograficznej. Mógłby pełnić rolę asystenta nauczyciela. Ponadto jego prawdziwym hobby są komputery, informatyka i cyberbezpieczeństwo, w których planuje kontynuować edukację.

Komentarze
Ładowanie...