Jak aplikować o europejskie środki? Spotkania w Żninie i Mogilnie

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przygotowujących projekty i aplikujących o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W lutym zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące możliwości uzyskania unijnego wsparcia na założenie i rozwój działalności gospodarczej, organizację szkoleń i staży. Odbędą się również konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego organizuje dyżury zamiejscowe w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Podczas konsultacji można uzyskać m.in. informacje na temat wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej, bezpłatnych szkoleń czy możliwości dofinansowania projektów. Najbliższe dyżury w piątek (24.02) odbędą się w:

·  Żninie, godz. 8 – 10:30 Starostwo Powiatowe w Żninie, ul. Potockiego 1,
·  Mogilnie, godz. 11:30 – 14, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, ul. Ogrodowa 10.

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają  na bieżąco pracownicy Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (więcej http://mojregion.eu/index.php/rpo/punkty-informacyjne ), a także pracownicy Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego oraz Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Zachęcamy także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza online http://mojregion.eu/index.php/rpo/formularz-zglaszania-pytan .

Informacja o aktualnych naborach w wniosków w ramach RPO – aktualny harmonogram naboru wniosków w ramach RPO http://mojregion.eu/index.php/rpo/harmonogram-naborow-wnioskow .

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Komentarze
Ładowanie...