Powiat żniński. Kolejni zatrzymani z narkotykami

Sąd rozstrzygnie, jakie konsekwencje poniosą mężczyźni, u których policjanci w ostatnim czasie znaleźli narkotyki. Trafili do policyjnego aresztu, a następnie usłyszeli zarzuty.

W środę (19.05.21) funkcjonariusze żnińskiej Policji około godziny 17:00 na jednej z ulic Żnina zatrzymali 18-latka, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę pod kątem posiadania narkotyków. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie woreczki strunowe, gdzie wstępne testy wykazały, że znajduje się w nich marihuana i amfetamina. Policjanci sprawdzili miejsce zamieszkania 18-latka, tam również znaleziono narkotyki, które zostały zabezpieczone.

Kolejnym mężczyzną, który miał przy sobie narkotyki okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. W piątek ( 21.05.21) policjanci z wydziału kryminalnego, ustalili, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic w Łabiszynie funkcjonariusze zauważyli podejrzanego, który siedział w pojeździe marki BMW. Kryminalni postanowili sprawdzić mężczyznę pod kątem posiadania środków prawem zabronionych. Podczas przeszukania znaleziono woreczek strunowy z suszem roślinnym, gdzie wstępne testy wykazały, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone. Mężczyzna został zatrzymany.

Mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi  kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

(KPP Żnin)

Komentarze
Ładowanie...