Łabiszyn. W nocy wysadzono w powietrze bankomat

Dzisiejszej nocy doszło do wybuchu bankomatu w miejscowości Łabiszyn na ul. 11 stycznia. Na miejscu pracują policjanci dochodzeniowo-śledczy. Apelujemy do świadków tego zdarzenia o kontakt.

Dzisiejszej nocy (28.05.21) około 2:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żninie został powiadomiony o wysadzeniu bankomatu na ul. 11 stycznia w miejscowości Łabiszyn. Na miejsce natychmiast udali się policjanci dochodzeniowo-śledczy, którzy potwierdzili, że doszło do uszkodzenia bankomatu wbudowanego w ścianę budynku mieszkalno-usługowego. Funkcjonariusze wezwali na miejsce inspektora nadzoru budowlanego w celu oceny czy budynek nadaje się do zamieszkania. 

Policjanci intensywnie pracują nad ustaleniem sprawców, bądź sprawcy tej kradzieży z włamaniem.  Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze ustalają ile zostało skradzionych pieniędzy i jakie są straty w wyniku uszkodzenia budynku.

Apelujemy do wszystkich świadków, którzy mogliby pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia. Prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji.

(KPP Żnin)

Komentarze
Ładowanie...