Poszukiwani mieszkańcy Kcyni i Szubina zatrzymani przez policję

Dwóch poszukiwanych zatrzymali w ostatnich dniach policjanci w powiecie nakielskim. Obaj mają do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa z przeszłości i już trafili za kraty, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

Realizując polecenia sądów, dotyczące zatrzymań osób uchylających się od odbycia kar za popełnione przestępstwa, mundurowi powiatu nakielskiego na bieżąco namierzają tych, którzy winni przebywać w zakładach karnych, ale sami się do nich nie stawili. Tylko w ostatnich dniach policjanci powiatu nakielskiego zatrzymali dwóch poszukiwanych.

Jako pierwszy wpadł 41-letni mieszkaniec Kcyni, który w zakładzie karnym winien odbywać 3-miesieczną karę za oszustwo. Polecenie zatrzymania go wydał sąd w Szubinie, a jego miejsce pobytu ustalił dzielnicowy z kcyńskiego komisariatu.

Kolejnego, 36-letniego mieszkańca Szubina, zatrzymali wczoraj (06.06.21), na jednej z ulic w centrum miasta, policjanci z miejscowego komisariatu. Decyzją miejscowego sądu zatrzymany musi odbyć karę za niealimentację, a w więziennej izolacji spędzi 90-dni.  

Zatrzymani, tak jak polecił sąd, trafili już do placówek penitencjarnych.

(KPP Nakło nad Notecią)

Komentarze
Ładowanie...