Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Obielewie

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Obielewie. Kierowca, który przyczynił się do zdarzenia, stracił prawo jazdy.

Wczoraj (4.01.22) około godz. 7.45 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Obielewie. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze żnińskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Touran, 24-letni mieszkaniec gminy Żnin, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w prawidłowo jadący pojazd marki Fiat Bravo, który prowadziła 20-letnia gąsawianka. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Bydgoszczy.

Kierowcy byli trzeźwi i posiadali stosowne uprawnienia do kierowania.  24-latkowi, który przyczynił się do wypadku, policjanci zatrzymali prawo jazdy w związku z rażącym naruszeniem zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na czas prowadzonych czynności droga nr W-253 relacji Murczyn – Łabiszyn była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy.   

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barcinie pod nadzorem prokuratury.

(KPP Żnin)

Komentarze
Ładowanie...