W czwartek w Żninie będzie można zobaczyć trzy filmy w ramach akcji „BNP Paribas Idę do Kina”

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” , „Sing 2” oraz „Spider-Man: Bez drogi do domu” – te filmy będzie można zobaczyć w czwartek w Żninie podczas akcji „BNP Paribas Idę do kina”.

Kino objazdowe dociara do miejscowości, w których nie ma na co dzień sali kinowej. Akcja „BNP Paribas Idę do kina” wystartowała 14 stycznia i zawita do 50 miejscowości w całym kraju. Wśród nich znalazł się Żnin.

W styczniowym repertuarze BNP Paribas Idę do kina nie zabraknie najważniejszych premier początku 2022 roku. Czwarta odsłona kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” zaskoczy widzów nowymi konfliktami i radykalnymi przemianami oraz zaskakującym zakończeniem. Rodzinnie warto się wybrać do kina na przedpremierowy pokaz jednego z najbardziej oczekiwanych filmów animowanych 2022 roku – „Sing 2”. Czy miś koala Buster Moon wraz z ekipą spełnią swoje marzenie i wystąpią w teatrze Crystal? By tak się stało, muszą odnaleźć i przekonać do powrotu na scenę legendę rocka (w wersji anglojęzycznej głosu użycza sam Bono!). Na seansach mega hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który tylko w ciągu trzech dni obejrzało w polskich kinach prawie pół miliona osób, sympatyczny człowiek-pająk musi się zmierzyć z konsekwencjami ujawnienia swojej tożsamości, w czym pomoże mu doktor Strange oraz… O tym musicie przekonać się sami!

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową – klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

BNP Paribas Idę do kina to unikatowy w skali Polski projekt kina objazdowego, dający możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomaniaków. W trosce o widzów podczas wszystkich seansów obowiązują zasady i udogodnienia, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na www.idedokina.pl/bezpieczenstwo

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas
Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji na www.idedokina.pl/vouchery

W Żninie objazdowe kino zatrzyma się w Żnińskim Domu Kultury.

(opr. Maj, materiał prasowy)

Komentarze
Ładowanie...