PANEK CarSharing przekazuje 1000 samochodów na pomoc uchodźcom z Ukrainy

W związku z sytuacją na Ukrainie firma PANEK CarSharing, operator usługi samochodów na minuty zdecydował się wyłączyć 1000 samochodów z usługi i przeznaczyć je wolontariuszom i wszystkim osobom chcącym pomóc potrzebującym uchodźcom, jako wsparcie w transporcie osób z granicy Ukrainy. Już dziś pracownicy PANEK wyruszyli w pierwsze trasy. Akcja trwać będzie przez cały weekend z możliwością przedłużenia na kolejne dni.

„Przepraszamy wszystkich za niedogodności związane z dostępnością części samochodów w ciągu najbliższych dni, ale nie możemy spokojnie patrzeć na to, co dzieje się za naszą schodnią granicą. Czujemy się w obowiązku pomóc ludziom, którzy ze względu na działania wojenne zmuszeni zostali do opuszczenia swojego kraju lub po prostu uciekają z obawy o życie swoje i swoich bliskich” – powiedział Konrad Panek, marketing manager w PANEK S.A.

Każdy, kto chce przyłączyć się do akcji powinien wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail Biura Obsługi Klienta PANEK CarSharing: [email protected]. 1000 samochodów PANEK CarSharing czeka na kierowców wolontariuszy. Auta zostaną wyłączone z regularnej usługi i przekazane kierowcom wolontariuszom.

Zasady akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy przekazuje chętnym Biuro Obsługi Klienta PANEK CarSharing.

Czas trwania akcji przewidziany jest na cały nadchodzący weekend, jednak nie firma nie wyklucza jej przedłużenia w razie takiej konieczności.

Źródło informacji: Biuro Prasowe PANEK S.A.

Komentarze
Ładowanie...