Rodzinny rajd rowerowy w Żninie

Drugi w tym roku rodzinny rajd dla miłośników dwóch kółek z cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery” odbędzie się 28 maja w Żninie.

Trasa żnińskiego rajdu liczy około 36 kilometrów i będzie wiodła ze Żnina przez Podgórzyn, Wenecję, Chomiążę Szlachecką, Laski Wielkie, Laski Małe i Folusz. Start (o godzinie 11.00) i meta na placu Wolności (Rynek) w Żninie. W trakcie rajdu zaplanowano postój w  Ośrodku Wypoczynkowym RELAX w Chomiąży Szlacheckiej. Przewidziano posiłek oraz konkursy z nagrodami.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie rajdu na uczestników rajdu czekać będą pamiątkowe medale. Na najmłodszych uczestników, dla których będzie to pierwszy rajd rowerowy przygotujemy pamiątkowe dyplomy (pamiętajmy przy rejestrowaniu dzieci zaznaczyć, że to ich pierwszy rajd).

Szczegółowa trasa rajdu znajduje się w regulaminie, przy formularzu zapisów http://zapisy.sts-timing.pl/143/znin/ .

Biuro zawodów, gdzie będzie można odbierać pakiety będzie czynne na dwie godziny przed startem rajdu (od 9.00 do 11.00).  Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski.

źródło: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Komentarze
Ładowanie...