Poważny wypadek na obwodnicy Szubina. 5 osób w tym troje dzieci w szpitalu!

Szubińscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (13.05) na obwodnicy Szubina. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów osobowych, 5 osób, w tym troje dzieci zostało przetransportowanych do szpitali. Sprawca wypadku miał w organizmie 3 promile alkoholu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kowalewo, na obwodnicy Szubina, dyżurny miejscowego komisariatu otrzymał dzisiaj (13.05) około 9.30. Na miejscu wypadku pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz kryminalni. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem seat cordoba, skręcając z obwodnicy w ul. Jana Pawła II, zajechał drogę jadącemu na wprost peugeotowi 407.

Na skutek zderzenia aut, trzy osoby z peugeota, w tym dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala w Bydgoszczy. Do szpitala została przetransportowana także kobieta i 14 letnia dziewczynka, które były pasażerkami seata.

Sprawca wypadku, 44 letni mieszkaniec gminy Szubin, nie doznał obrażeń ciała. Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu i został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.
Okoliczności wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z Komisariatu w Szubinie.

 

KPP Nakło nad Notecią

Komentarze
Ładowanie...