Zwłoki 39-latka w samochodzie; okoliczności śmierci mężczyzny są wyjaśniane

Zwłoki 39-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę rano w samochodzie w miejscowości Krzyżanki w Wielkopolsce. Przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane.

Jak powiedział PAP w niedzielę oficer prasowy KPP w Wągrowcu asp. Dominik Zieliński, „dziś rano policjanci otrzymali informację od operatora telefonu alarmowego o zgonie 39-letniego mężczyzny w miejscowości Krzyżanki”.

Dodała, że służby zawiadomiła żona zmarłego.

„Z informacji przekazanej w zgłoszeniu wynikało, że wieczorem dnia poprzedzającego mężczyzna wrócił na teren posesji. Policjanci ustalili, że nie poszedł do domu, zdecydował się pozostać w pojeździe. Nad ranem mężczyzna nie wykazywał czynności życiowych” – wskazał policjant.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań, celem stwierdzenia przyczyny zgonu.

Lokalne media podały, że małżeństwo z Krzyżanek było w sobotę na imprezie rodzinnej. Według ustaleń Portalu WRC, „po powrocie do domu żona pozostawiła męża w samochodzie zaparkowanym w blaszanym garażu. Mężczyzna miał być w stanie upojenia alkoholowego. Rano około godziny 8 żona wezwała pogotowie ratunkowe, bo jej mąż nie wykazywał oznak życia” – podano.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. (PAP)

autor: Anna Jowsa

ajw/ itm/

Komentarze
Ładowanie...