Doda i Virgin na pierwsze urodziny Waszego Radia FM. Koncert już w czerwcu

Doda z zespołem Virgin, Krzysztof Koniarek i Jorgus wystąpią w Wągrowcu podczas Powitania Lata na Pałukach.

Powitanie Lata na Pałukach i w północnej Wielkopolsce będzie w tym roku połączone z pierwszymi urodzinami Waszego Radia FM. Stacja choć oficjalnie nadawanie rozpoczęła 30 marca 2017 roku, to huczniejsze obchodzenie rocznicy postanowiła przenieść na początek wakacji. – Wystąpią dla Państwa wspaniali artyści, tacy jak Ewa Czajka, którą słuchacze mogą kojarzyć z Pałuckiej Niedzielnej Biesiady oraz Krzysztof Koniarek, którego nie trzeba przedstawiać mieszkańcom regionu. To propozycja dla starszych odbiorców – mówi Dariusz Piekarski, prezes zarządu Waszego Radia FM. To jednak dopiero początek muzycznych niespodzianek. Na scenie, która stanie na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu pojawią się również artyści dla młodszej publiczności. – Preludiom do finału imprezy będzie koncert zespołu Jorrgus, znanego z takich przebojów jak „Będziesz moja”, „Niebezpieczna” czy „Piękna nieznajoma” – dodaje Piekarski.

Na finał obchodów pierwszych urodzin Waszego Radia FM oraz powitania lata na Pałukach i w północnej Wielkopolsce przygotowano nie lada gratkę muzyczną. Gwiazdą wieczoru będzie Dorota „Doda” Rabczewska – Stępień z zespołem Virgin. Na wągrowieckiej scenie zabrzmią nowe i dobrze znane utwory tej grupy, takie jak „Dwie bajki”, „Dżaga” czy „Znak pokoju”.

W czasie imprezy nie zabraknie również innych atrakcji i konkursów. Wszystko będzie na bieżąco transmitowane również na facebookowym profilu Waszego Radio FM. Wydarzenie poprowadzą prezenterzy stacji Alicja Tylkowska i Mateusz Winiarski. Na koniec zaplanowano dyskotekę z Kubą Kosmatką (Dj Cubase).

Powitanie lata na Pałukach i w Północnej Wielkopolsce oraz pierwsze urodziny Waszego Radia FM odbędą się 22 czerwca 2018 roku w Wągrowcu na stadionie przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Początek o godzinie 17.30. Wydarzenie będzie biletowane, a koszt wejściówki to 20 złotych. Bilety można kupić w redakcji Waszego Radia FM w Wągrowcu przy ulcy Przemysłowej 7a, w kasie kina MDK oraz w internecie. W dniu koncertu bilety będą kosztowały 25 zł. Partnerami wydarzenia są Urząd Miejski w Wągrowcu oaz Miejski Dom Kultury.

Szczegóły wydarzenia można poznać wchodząc przez adres www.pierwszeurodziny.pl

 

Komentarze
Ładowanie...