Damian Holecki rozbujał wągrowiecką publiczność

Tym razem Miejski Dom Kultury zaprosił w sobotnie popołudnie wszystkich mieszkańców – i tych małych, i tych dużych – do miejskiego amfiteatru, w którym odbył się Jarmark Pałucki.

Na początku imprezy na scenie zaprezentowało się 30 lokalnych, młodych wykonawców. Dzieci i młodzież zaśpiewały swoje ulubione piosenki, jednocześnie biorąc udział w konkursie The Voice of Pałuki. Chwilę później odbył się turniej rodzinny. Najbardziej wyczekiwanym momentem wieczoru był jednak koncert Damiana Holeckiego. Znany szerokiej publiczności ze szklanego ekranu artysta, który prowadzi na antenie TVS m.in. program „Muzyczny kącik Damiana Holeckiego”, zaśpiewał swoje największe szlagierowe przeboje, które rozkołysały i zaprosiły do wspólnej zabawy licznie zgromadzoną w amfiteatrze publiczność.

Wspaniała atmosfera, która wytworzyła się podczas występu przeniosła się również do kuluarów, w których piosenkarz rozmawiał ze swoimi fanami, pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Na sam koniec sobotniego wydarzenia, na scenie pojawił się duet: Sławek Człapa i Zbyszek Zaranek, którzy zaprosili obecnych do tańca.

 

źródło: UM Wągrowiec

Komentarze
Ładowanie...