Policjanci zatrzyamli mieszkańca gminy Kcynia, który miał 2,5 kg marihuany

Kryminalni z Nakła na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zabezpieczyli prawie 2,5 kilograma marihuany. Właściciel suszu został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości zabronionych substancji grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci nakielskiego wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zamieszkujący tam 33-latek przechowuje znaczne ilości narkotyków. Aby zweryfikować swoje informacje zapukali pod ustalony adres. Podczas przeszukania posesji mundurowi znaleźli worki wypełnione suszem, a także woreczek z nieznaczną ilością białego proszku oraz tabletkę extazy. Po wstępnych badaniach narkotesterem określono, że zabezpieczony susz to marihuana o łącznej wadze prawie 2,5 kg.

33-letni właściciel zabronionych substancji został zatrzymany i usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi kcyńskiej gminy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Zachowanie podejrzanego oceni sąd.

źródło: KPP Nakło nad Notecią

Komentarze
Ładowanie...