Inauguracja Czwartków Lekkoatletycznych w Szubinie

Na szubińskim stadionie 12 września o godz. 16:00 odbyła się inauguracja cyklu zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych z gminy Szubin i Łabiszyn. Była ona okazją do podsumowania wyników 25 już edycji Czwartów Lekkoatletycznych w sezonie 2018/2019.

Podsumowania dokonał organizator, prezes UKB Szubin, pan Kazimierz Krzywdziński. Nową edycję imprezy zainaugurował Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski. W obecności Zatępcy Burmistrza, Wioletty Borys-Stachowiak, Radnego Powiatu Nakielskiego Ignacego Pogodzińskiego oraz przedstawiciela UKB Szubin Ewy Piechowiak wręczono puchary przedstawicielom szkół, które brały udział w ubiegłorocznym cyklu oraz nauczycielom wf, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy.

Klasyfikacja szkół podstawowych była następująca:

I m-sce: SP nr 2 Szubin, II miejsce SP Tur, III miejsce SP 1 Szubin, IV miejsce SP Łabiszyn V miejsce SP Rynarzewo I VI miejsce SP Królikowo.

Indywidualne wyróżnienie, medal i upominki z rąk Burmistrza Szubina otrzymała uczennica SP 2 Szubin Natalia Jaśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w finale biegu na 100 m w ogólnopolskimfinale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu br.

(UM Szubin)

Komentarze
Ładowanie...