Atrakcje na osiemnastkę. Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe?

Osiemnaste urodziny są tylko raz w życiu i chyba każdy chce, by impreza zorganizowana z tej okazji była niezapomnianym przeżyciem. Wejście w dorosłość wymaga bowiem świętowania w odpowiedni sposób. Dawne prywatki odeszły już w niepamięć – obecnie organizator osiemnastki może zaskoczyć przybyłych na imprezę gości wieloma ciekawymi atrakcjami. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Osiemnastka to wydarzenie specjalnie i na taką oprawę też zasługuje. Jeśli planujesz w najbliższym czasie zorganizować jedyną w swoim rodzaju imprezę, na której uhonorowane zostanie Twoje wejście w dorosłość, powinieneś zastanowić się, w jaki sposób urozmaicić zabawę w trakcie tego wyjątkowego wieczoru. Pomysłów jest naprawdę dużo, a jedyne co może Cię ograniczyć, to wyobraźnia i zasobność portfela. Sprawdź, jak w łatwy sposób sprawisz, że osiemnaste urodziny staną się jeszcze bardziej niezapomniane.

Fotobudka

Kto powiedział, że fotobudka może pojawić się tylko na weselu? Jeśli osiemnastka jest organizowana dla większego grona osób, to nic nie stoi na przeszkodzie, by tego typu atrakcje zamówić na swoją imprezę. Ważne tylko, by zdecydować się na firmę oferującą mnóstwo gadżetów oraz pomoc animatorów. Ogromne doświadczenie w obsługiwaniu różnego rodzaju imprez ma Fotobudka Poznań, którą można zamówić niemal do dowolnego miasta w Polsce.

A jeśli fotobudka wydaje się pomysłem zbyt oklepanym, warto zastanowić się nad jej różnymi wariantami. Ostatnimi czasy na ventach króluje selfie mirror, czyli lustro do robienia sobie selfie. Ciekawym pomysłem może być także gifbudka, czyli specjalny aparat do robienia krótkich plików wideo, jakimi bez trudu uczestnicy osiemnastki pochwalą się w mediach społecznościowych.

Karaoke

Tańce na osiemnastce to zupełny standard, ale dlaczego nie umożliwić swoim gościom, by ci pokazali swój talent wokalny? Karaoke na imprezach zawsze zdaje egzamin. Tego typu atrakcje można zorganizować  samemu – wystarczy telewizor, laptop i dostęp do Internetu. Na Youtube aż roi się od popularnych piosenek nagranych w wersji karaoke. Niezbędny okaże się też mikrofon. Jeśli zależy nam na profesjonalnej oprawie całej zabawie, warto zainwestować w sprzęt do karaoke lub nawet wynająć specjalną firmę eventową, która zadba o to, by całość przedsięwzięcia przebiegła w odpowiedni sposób.

Pokaz magika

Osiemnastka to dobra okazja, by zapewnić swoim gościom element show. To z kolei powinien zagwarantować profesjonalny iluzjonista. Zapomnijmy jednak o króliku wyciąganym z kapelusza. Dziś magicy potrafią robić naprawdę interesujące i zapierające dech w piersiach sztuczki, które z pewnością urozmaicą osiemnastkową zabawę.

Drink bar

Nie ukrywajmy – trudno wyobrazić sobie osiemnastkę bez alkoholu. Aby jednak był on podawany w elegancki i atrakcyjny sposób, można zdecydować się na wynajęcie drink baru z profesjonalnym barmanem. Będzie ekskluzywnie, nowocześnie i z klasą. Na dodatek wykwalifikowany barman na pewno pokaże wszystkim, jak zrobić ciekaw drinki (a przy okazji może urządzi z tego małe show).

(materiał partnera)

Komentarze
Ładowanie...