O Celince z Szubina usłyszą widzowie popularnego programu „Sprawa dla reportera”

Osoby skupione wokół Celinki Andrzejewskiej z Szubina robią wszystko, by jak najwięcej ludzi usłyszało o dziewczynce walczącej z SMA.

Pomagali już celebryci, niektórzy jak Klaudia El Dursi odwiedzili Celinkę osobiście. Wszystko po to by zebrać blisko 10 milionów złotych na lek ratujące życie. Terapia genowa jest bezpieczna dla dziecka, które waży nie więcej niż 13,5 kilograma. Celinka coraz bardziej do tej wagi się zbliża.

Z każdym dniem jednak coraz więcej osób dowiaduje się o chorującej na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynce i postanawia pomóc. Sprawą Celinki udało się zainteresować prowadzącą „Sprawę dla reportera”, najbardziej znany magazyn interwencyjny w polskiej telewizji. W środę (03.02) nagrany został materiał poświęcony dziewczynce. Elżbieta Jaworowicz wraz z rodzicami i ich córką udała się do Królikowa. Tamtejsze panie pieką pyszne pączki, których dochód przeznaczany jest na leczenie dziewczynki.

Pani Elżbieto, serdecznie dziękujemy za pełen profesjonalizm, empatię, ciepłe słowa oraz dzisiejsze spotkanie, które naładowało nasze baterie i dało nadzieję na pomyślny finał zbiórki na terapię genową.

napisano na profilu Celinki na Facebooku.

Warto dodać, że w pomoc dziewczynce bardzo zaangażowany jest społecznik Artur Krajewski. W najbliższym czasie zamierza on pojechać do Warszawy rowerem, by prosić o pieniądze m.in. prezydenta Andrzeja Dudę.

Komentarze
Ładowanie...