Dzielnicowy z Jezior Wielkich spotkał się z uczniami przez internet

W związku z tym, że spotkania profilaktyczne nie mogą odbywać się w szkołach w sposób tradycyjny, dzielnicowy z Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich spotkał się z dziećmi online.

Dzisiaj (14.04.2021) rano dzielnicowy z Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich przeprowadził w miejscowej szkole podstawowej spotkanie z uczniami klasy czwartej. Zajęcia miały nietypowy charakter, gdyż odbyły się online. Z uwagi na to, iż dzieci przystąpią wkrótce do egzaminu na kartę rowerową, dzielnicowy w trakcie prelekcji sporo miejsca poświęcił bezpiecznemu poruszaniu się po drogach i ścieżkach rowerowych. Omówił także najważniejsze znaki drogowe oraz obowiązkowe wyposażenie każdego jednośladu. Młodszy aspirant Adrian Skonieczny zwrócił uwagę na konieczność stosowania odblasków, a także używania dodatkowego wyposażenia w postaci kamizelek odblaskowych i kasku rowerowego.

Taka forma edukacji była miłym zaskoczeniem dla uczniów. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez dzielnicowego i miały też do niego wiele pytań.

(KPP Mogilno)

Komentarze
Ładowanie...