Spowodował kolizję i uciekł z miejsca

Policjanci z Zespołu Wykroczeń ustalili kierującego Renault Megane, biorącego udział w kolizji na skrzyżowaniu ulic Gnieźnieńska/Bartodziejska, mężczyzna przyznał się do spowodowania kolizji. Tłumaczył, że odjechał bo spanikował.

Do zdarzenia doszło w czwartek 14 stycznia około godziny 20:40 na skrzyżowaniu ulic Rogozińskiej i Bartodziejskiej w Wągrowcu. Kierujący pojazdem marki Renault Megane, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volvo. Zaraz po zdarzeniu odjechał ul. Rogozińską, a następnie najprawdopodobniej skręcił w ul. Leśną. Pokrzywdzony pojechał za sprawcą, jednak szybko stracił go z oczu.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalili sprawcę zdarzenia. Jest to 42-letni mieszkaniec Wągrowca. Samochód, którym kierował należał do jednego z członków rodziny, który przez dłuższy czas nie przebywał w domu. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie tym, że spanikował, dlatego odjechał z miejsca kolizji. Ukarany został karą grzywny w wysokości 1000 złotych i 6 punktami karnymi.

(KPP Wągrowiec)

Komentarze
Ładowanie...