Kino samochodowe w Wągrowcu

Wprawdzie kina w formie, którą najbardziej znamy i lubimy, są nadal w całej Polsce zamknięte, jednak nie oznacza to całkowitego zawieszenia ich działalności. Przynajmniej w Wągrowcu. Miejski Dom Kultury zaprasza 30 kwietnia o godz. 21:30 na pierwszy w tym roku seans kina samochodowego!

Wydarzenie to odbędzie się na parkingu przy ulicy Kościuszki, mieszczącym się pomiędzy Zespołem Szkół nr 2 a Kinem MDK. Aby w nim uczestniczyć – wziąć udział w oglądaniu filmu „Jestem taka piękna” – wystarczy zapłacić 20 zł za jeden bilet upoważniający do wjazdu do kina jednego samochodu (liczba osób w samochodzie nie musi się więc ograniczać do kierowcy).

Ponadto obowiązywać będą jeszcze dwie zasady: samochód wjeżdżający do kina może być wyłącznie osobowy, a jego wjazd powinien nastąpić najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem seansu!

Jak kupić bilet?

Bilety są dostępne wyłącznie w systemie sprzedaży online Bilety24.pl.

***

„Jestem taka piękna” to opowieść o młodej kobiecie – Renee Bennett (Amy Schumer) – która  każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być kimś przeciętnym w Nowym Jorku, mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność.

Kiedy Renee odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams).

Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

(UM Wągrowiec)

Komentarze
Ładowanie...