Anna Grzelak na scenie Letnich Brzmień Zamku

18 lipca na Rynku w Szubinie miał miejsce trzeci koncert Letnich Brzmień Zamku, podczas którego wystąpiła Anna Grzelak. Wokalistka zaprezentowała zebranej publiczności utwory muzyki popularnej jak i własne kompozycje zachwycając zebranych swoim głosem.

W Szubinie od początku lipca trwają Letnie Brzmienia Zamku, czyli cykl koncertów kameralnych. Dotychczas dla publiczności, która gromadziła się na Rynku Miejskim w Szubinie wystąpił zespół Jazz For Sale i Anna Hnatowicz. W minioną niedzielę swoim głosem czarowała Anna Grzelak. Wokalistka od lat związana z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy. Początkowo jako studentka, następnie instruktor śpiewu jazzowego. Laureatka licznych konkursów, często współpracująca z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy oraz Teatrem Muzycznym w Toruniu. Wokalnie realizuje się w projekcie Back to Aretha oraz Grupie D-Tonacja.

Następny koncert Letnich Brzmień Zamku odbędzie się po kilkutygodniowej przerwie, czyli 15 sierpnia. Odbędzie się on na podzamczu, czyli w miejscu gdzie pierwotnie planowano organizować cały cykl koncertów. Tego dnia będzie też okazja do udziału w otwarciu zrewitalizowanych Ruin Zamku, które rozpocznie się o godzinie 15:00. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Gminy Szubin.

(Paweł Pietroń)

Komentarze
Ładowanie...