SzuFLA – Trzecie rozdanie. Ruszyła przedsprzedaż biletów

Szubiński Dom Kultury rozpoczął przedsprzedaż biletów na Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA” – Trzecie rozdanie. Bilety w promocyjnej cenie 30 zł można nabyć do 15 sierpnia w sekretariacie Szubińskiego Domu Kultury. Liczba biletów w pierwszej puli ograniczona.

Szubiński Dom Kultury po raz kolejny w swoich murach organizuje wieczór kabaretowy. Tym razem postanowiono zmienić formułę znaną mieszkańcom od lat. 5 września na scenie zaprezentuje się znany z programów telewizyjnych kabaret FiFa-RaFa, który w 2013 roku brał udział w szubińskich Korkach. Tuż po nich ze swoim monologiem wystąpi aktor i kabareciarz – Cezary Pazura. Początek kabaretonu zaplanowano na godzinę 17:00.

Dla miłośników rozrywki i śmiechu Szubiński Dom Kultury przygotował promocję cenową obowiązującą do 15 sierpnia. Te można nabyć w cenie 30 zł w sekretariacie organizatora. Po zakończeniu przedsprzedaży koszt biletu wynosić będzie 50 zł.

W związku z zapowiedziami nadejścia kolejnej fali zachorowań związanych z koronawirusem i prawdopodobieństwem zwiększenia ograniczeń organizator postanowił prowadzić sprzedaż biletów w pulach, tak aby móc przeprowadzić kabareton z zachowaniem obostrzeń.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło m.in. Wasze Radio FM oraz portal Paluki24.pl.

(Paweł Pietroń)

Komentarze
Ładowanie...