Ed Sheeran wystąpił na urodzinach córki Gordona Ramsay’a za lekcje gotowania

Dwie brytyjskie gwiazdy nawiązały współpracę barterową. Ed Sheeran wystąpił na 18. urodzinach córki Gordona Ramsaya, stawiając warunek, że w ramach zapłaty kucharz nauczy go kilku swoich popisowych dań. Ramsay dotrzymał słowa.

Tilly Ramsay świętowała 18. urodziny w listopadzie 2019 r. Ale dopiero teraz Ed Sheeran zdradził, jaki warunek postawił ojcu solenizantki, zanim zgodził się dać koncert na jej imprezie. Ramsay chciał początkowo załatwić sprawę w klasyczny sposób. Wysłał mu maila z propozycją i pytaniem, jaką kwotę chciałby dostać za występ. Sheeran ich współpracę wyobrażał sobie inaczej… „Nie lubię ludzi mówiących: +Hej, tu jest kupa pieniędzy, chodź i zagraj dwie piosenki+, czy to na ślubie, czy na czymkolwiek innym. Powiedziałem mu: +Wiesz co? Wymieńmy się swoimi umiejętnościami. Przyjdź do mnie i daj mi lekcję gotowania, a zagram na osiemnastce twojej córki” – wspomina Sheeran na łamach dziennika „The Sun”.

Panowie dobili targu. Sheeran zaśpiewał pięć piosenek na imprezie Tilly zorganizowanej w Londynie. Media spekulowały, że zatrudnienie Sheerana mogło kosztować Ramsay’a od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy funtów. Teraz dowiadujemy się, że transakcja była bezgotówkowa.

Ramsay poważnie potraktował umowę z piosenkarzem i odwiedził go w domu. Podczas lekcji zademonstrował Edowi i jego żonie Cherry, jak przygotować polędwicę wellington – tradycyjne danie kuchni brytyjskiej, przypominające roladę złożoną z mięsa, pasztetu, farszu grzybowego i ciasta francuskiego. Wzięli też na warsztat tartę tatin – francuską tartę z jabłkowym nadzieniem. (PAP Life)

ag/ moc/

Komentarze
Ładowanie...