BOSiR/MUKS Barcin – Eliminacje wojewódzkie minisiatkówka Kinder +Sport w Świeciu

12 marca br. (tj. niedziela) siatkarki Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trenujące w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym Barcin przy Szkole Podstawowej nr 1, udały się do Świecia na zawody sportowe z cyklu Kinder +Sport w mini siatkówce dziewcząt!

Na miejscu, po uprzedniej rejestracji, zostały rozlosowanie i spośród 31 ekip z całego województwa trafiły do grupy B, gdzie przyszło im rywalizować między innymi z Pałacem I Bydgoszcz, NTS “Trójką” Nakło, Sokołem Moglino oraz Zławieś Wielką. W eliminacjach wojewódzkich, jakimi de-facto były rozgrywki tego dnia, nasze dziewczęta poradziły sobie bardzo dobrze. W tej doborowej stawce uplasowały się na trzecim miejscu w grupie, które umożliwiło dalszy awans do ćwierćfinałów wojewódzkich Kinder +Sport, który odbędzie się prawdopodobnie 02 kwietnia, również w Świeciu. Poniżej wyniki osiągnięte przez BOSiR/MUKS Jedynkę Barcin..

BOSiR/MUKS Jedynka Barcin vs. Zławieś Wielka 18:13
BOSiR/MUKS Jedynka Barcin vs. Sokół Mogilno 11:18
BOSiR/MUKS Jedynka Barcin vs. NTS “Trójka” Nakło 18:9
BOSiR/MUKS Jedynka Barcin vs. Pałac I Bydgoszcz 4:18
BOSiR/MUKS Jedynka Barcin wystąpił w składzie – Dominika Kujawa (kapitan), Aleksandra Kazek, Amelia Ciesielska, Zuzanna Krych, Kinga Szulc, Natalia Fabijańska oraz Klaudia Rybczyńska
Opiekunowie: Damian Kaśków oraz Dorota Ciesielska
Tekst: Damian Kaśków

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...