Odkryj świat produktów do pielęgnacji mamy i dziecka

Laktator z lejkiem dopasowującym się do brodawek, pozwalający na skuteczne odciąganie bez pochylania się, a do tego butelka ze smoczkiem, która zapobiega kolkom – to wsparcie dla mamy karmiącej, które pozwala jej w pełni cieszyć się codzienną rutyną karmienia.

Odciąganie pokarmu zgodne z naturą

Philips Avent z technologią Natural Motion to pierwszy laktator od Philips Avent, który odwzorowuje naturalny proces ssania. To dziecko jest ekspertem w kwestii odciągania mleka z piersi, dlatego urządzenie stworzone z myślą o nim, odwzorowuje naturalny proces ssania. Laktator Philips Avent jest dwufazowy, czyli w pierwszej fazie laktator stymuluje, a potem efektywnie odciąga pokarm, a następnie automatycznie i stopniowo zwiększa prędkość odciągania. Laktator posiada 8 modułów fazy stymulacji, 16 modułów ssania i możliwość spersonalizowania ustawień. Mleko można odciągać w pozycji, która jest dla mamy najwygodniejsza, bez pochylania się do przodu.

Laktator Natural Motion jest przy tym cichy i wyjątkowo delikatny. Jego silikonowa nakładka w kontakcie ze skórą dopasowuje się do zmieniającego się kształtu i rozmiaru brodawki sutkowej mamy. Oznacza to, że jeden rozmiar lejka pasuje do 99,98% brodawek (do 30 mm średnicy brodawki), więc bez obaw można wybrać i kupić laktator jeszcze przed porodem, nie martwiąc się o konkretny rozmiar

Dodatkowo dzięki akcji promocyjnej Philips Avent możesz teraz kupić laktator elektryczny z możliwością jego zwrotu. W razie potrzeby będziesz mieć go od razu pod ręką, a jeśli go nie wykorzystasz lub nie będziesz zadowolona, bez problemu zwrócisz laktator w ciągu 60 dni od zakupu. Warunkiem jest przedstawienie dowodu zakupu oraz przekazanie danych na temat zakupu i nabywcy. Promocja trwa od 1.02 do 31.07.2022r., a więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie akcji na stronie producenta.

Mleko mamy jest najlepsze

Po skończeniu pracy z laktatorem i odciągania mleka niewielka liczba części, intuicyjna konstrukcja sprawią, że mycie oraz czyszczenie będzie łatwe i szybkie. Możesz w tym cel wykorzystać również sterylizator.

A co z odciągniętym mlekiem? Możesz podać je maluszkowi w butelce, przechować w lodówce lub zamrozić na zapas. W tym celu przydadzą Ci się woreczki i pojemniczki na pokarm Philips Avent. Woreczki Philips Avent są jednorazowe, zostały wysterylizowane i są gotowe do natychmiastowego użycia i zamrożenia pokarmu. Wygodne mogą okazać się także pojemniki, które są kompatybilne z laktatorami Philips Avent. Pojemniczki są wielorazowe, nadają się do sterylizacji i bezpośredniego podgrzewania w podgrzewaczu.

Bez względu na to, czy karmisz bezpośrednio piersią czy dziecko otrzymuje odciągnięte mleko, to dla niego najbardziej wartościowy pokarm jaki może otrzymać. Jeśli musisz więc wyjść na kilka godzin z domu, umówiłaś się z przyjaciółką lub wracasz do aktywności zawodowej, pomyśl o odciągnięciu mleka, a tata czy opiekunka poda twoje mleko w butelce.

Poznaj wszystkie zalety Laktatorów Philips i przeczytaj opinie użytkowników

Laktator elektryczny Philips Avent z technologią Natural Motion to wydatek rzędu 619 zł.

Butelki ze smoczkiem rozwiązują podstawowe problemy z karmieniem

Butelka Philips Avent Natural 2.0 została stworzona z myślą o mamach, które chcą połączyć karmienie piersią i butelką. Miękki, delikatny jak pierś mamy smoczek pozwala dziecku przyssać się w naturalny sposób naśladujący karmienie piersią. Dzięki temu karmienie naprzemienne może przebiegać bezproblemowo, a Ty możesz czasami wyjść z domu, nadal dając swojemu maluszkowi to, co najlepsze. Szerokość smoczka przypomina pierś mamy, a jego spiralny kształt zapobiega zapadaniu.

Poznaj wszystkie zalety butelek i smoczków dla niemowląt Philips i przeczytaj opinie użytkowników

Butelki dla niemowląt Philips Avent Natural 2.0 występują w różnych rozmiarach odpowiednich dla etapu rozwoju maluszka. To wydatek rzędu 35-39 zł.

Źródło informacji: Philips

(PAP Sponsorowane)

Komentarze
Ładowanie...