Nowy teledysk Kasi Cerekwickiej “Bez Ciebie”

Prezentujemy najnowszy teledysk Kasi Cerekwickiej do piosenki “Bez Ciebie”, która aktualnie jest jedną z najczęściej granych piosenek w kraju. 

Reżyserką i autorka scenariusza jest Monika Majorek, reżyserka filmowa. Jej krótkometrazżowy film „Inka” był wyświetlany na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. Cannes Short Film Corner, Palm Springs Short Fest i Nowe Horyzonty, a “Pierwsze” nagrodzono  na festiwalu w Los Angeles. Autorem zdjęć jest Tomek Ślesicki, który pracował również przy teledyskach Sorry Boys, Dawida Podsiadło, BOKKA.

Teledysk do piosenki “Bez Ciebie” przedstawia podróż do odległych wspomnień, w których udział bierze sama artystka.

“Klip jest utrzymany w konwencji filmów skandynawskich. Mrocznie i monochromatyczne kolory. Nad obrazkiem pracowalismy dwa dni w dość ciężkich warunkach ze względu na porę roku – zimno i zdjęcia plenerowe. Na szczęście humor nam dopisywał. Klip opowiada o utracie kogoś bliskiego, o tęsknocie. chcieliśmy stworzyć teledysku, w którym obraz podkreśla emocje znajdujące się w tekście piosenki. Jestem bardzo zadowolona z montażu poszczególnych scen, które pięknie podkreślają emocje w utworze.” – komentuje Kasia Cerekwicka.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Ładowanie...