WeNet i WebWave jako partnerzy strategiczni pro bono wspierają Stowarzyszenie OlimpijczycyPL

WeNet, lider w zakresie marketingu internetowego w Polsce, zaprojektował i wykonał pro bono stronę internetową dla Stowarzyszenia OlimpijczycyPL zrzeszającego wybitnych polskich sportowców, którzy zakończyli swoją karierę sportową. WeNet widzi ogromny potencjał polskich olimpijczyków oraz chce wspierać ich w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Strona internetowa olimpijczycy.pl powstała dzięki połączeniu sił WeNet i Stowarzyszenia OlimpijczycyPL zrzeszającego wybitnych polskich sportowców, którzy zakończyli swoją karierę i poszukują nowych sposobów na realizację celów osobistych i zawodowych. Stowarzyszenie zostało założone przez olimpijczyków, medalistów olimpijskich, którzy pragną działać na rzecz wszystkich olimpijczyków w naszym kraju oraz propagować idee i wartości olimpijskie.

WeNet od lat angażuje się w inicjatywy wspierające popularyzację osiągnięć sportowych, a od niedawna wspólnie ze Stowarzyszeniem OlimpijczycyPL, działając pro bono, aktywizuje sportowców do działania po zakończeniu kariery. Poświęcona olimpijczykom strona powstała na podstawie najnowszych technologii i know-how WeNet, który posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu wizerunku firm w świecie online. Warto przypomnieć, że WeNet zbudował także stronę internetową Roberta Korzeniowskiego i realizuje dla 4-krotnego mistrza olimpijskiego także kampanię w internecie.

„WeNet jest dumnym partnerem polskich olimpijczyków i będzie kontynuował swoją działalność pro bono, wspierając środowisko sportowe w Polsce. Od kilku lat współpracujemy z Robertem Korzeniowskim, który jest ambasadorem marki WeNet, a w tym roku dołączyła do tego grona również Maja Włoszczowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w kolarstwie górskim na świecie. Widzimy ogromny potencjał wśród byłych polskich olimpijczyków i chcemy wspierać ich w rozwoju osobistym i zawodowym. Dzięki zaangażowaniu WeNet sportowcy mogą łatwiej odnaleźć się we współczesnym biznesie oraz odkryć nowe pasje i cele po zakończeniu swojej kariery sportowej” – mówi Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu Grupy WeNet.

Podejmowanie działań pro bono jest ważnym elementem działalności WeNet, a środowisko sportowców jest firmie szczególnie bliskie. Sport i biznes mają wiele wspólnego, łączą je te same wartości, jak wytrwałość w pokonywaniu trudności, systematyczny, zaplanowany wysiłek w dążeniu do celów i rywalizacja w duchu fair play. Dlatego też WeNet chętnie wspiera sportowców w ich rozwoju i osiąganiu sukcesów poprzez oferowanie im pro bono profesjonalnej pomocy w zakresie działań marketingowych i promocji osobistej. Doświadczenie WeNet w biznesie może być cennym wkładem w aktywizację środowiska olimpijczyków w Polsce.

„Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca ze sportowcami może być korzystna dla obu stron – oni zyskują wsparcie i doradztwo w dziedzinach, w których mogą nie być specjalistami, a my z kolei uczymy się od nich determinacji, wytrwałości i zaangażowania. Wierzymy, że poprzez współpracę możemy wspólnie osiągnąć sukcesy zarówno na polu sportowym, jak i biznesowym” – podkreśla Anna Pszczółkowska, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Grupie WeNet.

Strona internetowa zawiera informacje o działalności stowarzyszenia, możliwościach wsparcia dla sportowców po zakończeniu kariery, aktualnościach dotyczących inicjatyw realizowanych przez zespół OlimpijczycyPL. Dzięki nowoczesnemu designowi i intuicyjnemu interface’owi strona jest przyjazna dla użytkowników i łatwa w nawigacji. Dodatkowo zespół WeNet zajmie się również aktualizacją i optymalizacją SEO, aby strona spełniała funkcje komunikacyjne Stowarzyszenia i docierała do jak największej liczby zainteresowanych sportowców i organizacji.

„Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie sportowcy będą mieli łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji i wsparcia po zakończeniu kariery, co pozwoli im lepiej radzić sobie ze zmianami i nowymi wyzwaniami. Jesteśmy dumni, że wspólnie z WeNet możemy wspierać sportowców w tak istotny sposób i z pewnością będziemy kontynuować naszą działalność na rzecz społeczności sportowej” – komentuje Robert Korzeniowski, prezes Stowarzyszenia OlimpjczycyPL.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1500 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma ma w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 70 tys. małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i ma biura w 17 lokalizacjach.

O WebWave

WebWave od 11 lat rozwija kreator stron internetowych, umożliwiający ich tworzenie bez potrzeby kodowania, zarówno w wersji od zera, jak i na podstawie gotowych szablonów. Od 2013 roku pozyskał on ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Flagowymi rozwiązaniami firmy są narzędzia AI Builder™ oraz AI Writer™, umożliwiające stworzenie strony od zera w kilka minut, na podstawie algorytmów AI oraz krótkiej ankiety wypełnianej przez użytkownika.

KONTAKT:

Tomasz Jaros

menedżer komunikacji WeNet

tel. +48 782 180 917

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: WeNet

(PAP sponsorowane)

Komentarze
Ładowanie...