Właściwy wybór fotelika samochodowego

Wybór właściwego i następnego fotelika do samochodu, jest ważną sprawą, ponieważ wciąż wchodzi w grę bezpieczeństwo tych najmłodszych pasażerów.

Od tego też zależy przyjemna oraz bezstresowa atmosfera podczas podróży dłuższej i krótszej. Wybór dopasowanego do większego dziecka fotelika jest bardzo ważny, istotne jest to, żeby był praktyczny i wydajny. Fotelik samochodowy powinien wyróżniać się kilkoma ważnymi czynnikami, do których należą: solidność wykonania, zastosowane systemy zabezpieczeń oraz obsługa fotelika. Najlepszy fotelik samochodowy to ten, który posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, wszelkiego rodzaju atesty oraz zaliczone testy zderzeniowe. Wszystkie te czynniki powinny zadecydować o najodpowiedniejszym wyborze fotelika samochodowego.

Fotelik samochodowy niemieckiej produkcji Cybex Pallas S-Fix, to fotelik dla dzieci od 9-36 kg, należy on do ekonomicznych, wydajnych fotelików, który cieszy się uznaniem wśród rodziców. Jest to fotelik, który w testach ADAC otrzymał ocenę „dobrą”, która świadczy o tym, że jest to bezpieczny oraz funkcjonalny fotelik samochodowy.

Fotelik Pallas S posiada doskonałą ochronę boczną L.S.P System Plus, dzięki wzmocnieniu konstrukcji fotelika. W czasie wypadku pochłania on wytworzoną energię, gdy uderzenie dociera do dziecka od strony drzwi samochodu, pomagają w tym również wysuwane elementy. Fotelik Cybex Pallas S, został tak skonstruowany, żeby w każdej chwili dziecko mogło się zdrzemnąć, a do takiej drzemki zachęca wygodny oraz głęboki zagłówek fotelika. Zagłówek reguluje się aż w 12 dowolnych pozycjach, w każdej z nich szyja i głowa maluch znajduje się w wygodnej i bezpiecznej pozycji. Dodatkowo reguluje się kąt pochylenia całego siedziska, w łatwy i prosty sposób można zmienić ustawienie fotelika w 3 poziomach.

Wbudowana w fotelik osłona biodrowa, stosowana jest do 3 lat życia dziecka, zapewnia ona właściwy montaż oraz stanowi ochronę dziecka we wnętrzu fotelika. Fotelik Pallas S jest wyposażony w oddychające materiały, dzięki którym dziecko nigdy się nie spoci.

 

Komentarze
Ładowanie...